لاغر شدن با خوردن یخ

لاغر شدن با استفاده از خوردن یخ

اگر از اضافه وزن خسته شده اید و یا فرد چاقی هستید که با مشکل وزن زیاد روبرو هستید و زیاد وقت ورزش کردن ندارید ما به شما راهی ساده را پیشنهاد می کنیم آن هم خوردن یخ است با خوردن روزانه می توانید وزن خود به مقدار قابل توجهی پایین بیاورید و شگفتی این ماده شفاف را ببینید. برای تهیه یخ نیز می توانید از یخ های بهداشتی شرکت تولیدی سه یخ استفاده کنید که بسیار بهداشتی و به صرفه هستند.

 

 لاغر شدن با خوردن

 

سوختن کالری ها و البته نخوردن غذاهای پرکالری، باعث لاغری خواهد شد. مصرف روزانه یک لیتر یخ تقریبا ًمعادل دویدن به اندازه هزار کیلومتر است. گفتنی است، یخ چربی های بدن را تحریک می کند که با جنب و جوش روبرو شوند و حرکت کنند و به صورت آب از بدن دفع شوند.

مطالعات اخیر نشان می دهند نوشیدنی های یخ باعث سرکوب اشتها و همچنین جلوگیری از ریزه خواری می شود و با تعدیل درجه حرارت بدن چربی سوزی را در بدن با روند بیشتری آغاز می کند.

بررسی ها نشان می دهند،تکه‌های یخ برای موارد مختلف در زیبایی طبیعی صورت نیز کاربرد دارد، اولین کاربرد آن افزایش گردش خون است؛ گذاشتن یخ بر روی صورت باعث افزایش جریان خون می‌شود و به جلوگیری از بروز علائم پیری و چروک پوست کمک می کند. ماساژ چند قطعه یخ بر روی صورت، به مدت حداقل دوبار در هفته با عث درخشش طبیعی پوست می شود.

برچسب مقاله : , , , , ,