تسکین دردها با گذاشتن یخ پشت گردن‌تان

گذاشتن یخ پشت گردن‌تان

از جمله چیزهایی که برای انسان ها بسیار اهمیت دارد و یکی از ملاک های مهم افراد مخصوصا خانم ها است زیبایی است که این زیبایی را در آرایش و روشهای آرایش کردن می بینند از جمله مسائلی که این روزها باب شده است استفاده از مواد و وسایلی مناسب برای آرایش و همچنین کم هزینه برای زیبایی است یکی از این مواد بسیار کم هزینه یخ است که به راحتی بدست میآید و می توانید براحتی از یخ برای زیبایی استفاده کنید از این رو می توانید از شرکت تولیدی یخ بهداشتی سه یخ ، یخ مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

 تسکین دردها با گذاشتن یخ پشت گردن تان

 

همه‌ می‌خواهیم عمر طولانی داشته باشیم، جوان‌تر دیده شویم، نیروی بیش‌تری داشته باشیم و زندگی‌مان کامل‌تر باشد. فکر می‌کنید چگونه می‌توانیم به این خواسته‌ها برسیم؟ تا به حال چیزی درباره یخ درمانی شنیده اید؟ اگر می‌خواهید از معجزه یخ بیشتر بدانید با بازده همراه باشید.

 

البته مسائل مختلفی وجود دارند که برای رسیدن به این خواسته باید آنها را رعایت کنیم: غذای سالم بخوریم، فعالیت بدنی و ذهنی داشته باشیم، و هرگز کارهای پرخطر انجام ندهیم. ولی به تازگی معلوم شده است گذاشتن یک تکه یخ مکعب‌شکل برای چند لحظه در نقطه‌ای پشتِ گردن نیز می‌تواند برای سلامتی و جوانی‌مان بسیار تاثیرگذار باشد؛ این نقطه در پایینِ جمجمه، پشت گردن قرار دارد که با نام فنگ‌فو شناخته می‌شود.

 

این نقطه، یکی از نقاط فشار است که در انتهای خط فرق سر تا زیر لبه‌ی جمجمه در بالای گردن قرار دارد. اگر به طور منظم تکه‌ای یخ روی این نقطه قرار دهید، امکان دارد جوانی‌تان را بازیابید.

 

با این کار بیماری را از خودتان دور می‌کنید؛ و البته نیرومندتر و شادتر می‌شوید.

 

روی شکم بخوابید و یک تکه یخ مکعب‌شکل را دقیقا در نقطه‌ی فنگ‌فو قرار دهید و بگذارید به مدت ۲۰ دقیقه در آن نقطه باقی بماند. اگر می‌خواهید بلند شوید و بایستید، می‌توانید آن تکه یخ را توسط باند سرِ جای‌اش محکم کنید.

 

این کار را یک بار صبح به صورتِ ناشتا و یک بار هم شب، قبل از خواب انجام دهید؛ و ۹ معجزه‌ی زیر را در بدن‌تان تجربه کنید:

 

۱. بهبود کیفیت خواب

۲. بهبود خلق‌وخو

۳. تنظیم دستگاه گوارش

۴. درمان سرماخوردگی

۵. تسکین دندان‌درد و سردرد

۶. تسکین علائم بیماری‌های ریوی و قلبی‌عروقی

۷. برطرف‌کننده‌ی مشکلات تیروئید

۸. تسکین علائم سندرم پیش از قاعدگی

۹. بهبود سلامت روانی

برچسب مقاله : , , , ,